Wyciągam do Ciebie ręce

"Póki mego życia, chce śpiewać Panu i grać mojemu Bogu, póki mi życia starczy. Niech miła mu będzie pieśń moja, będę radować się w Panu."

Ps 104, 33-34

Za nami czas pełen łaski. Rekolekcje z ojcem Maniparambilem, które odbyły się w Dzierżoniowie w dn. 9.07.2015-12.07.2015r. Były dla nas niezwykle wyjątkowe ze względu na możliwość muzycznej posługi Panu Bogu w obecności szczególnych gości.

Wybraliśmy dla państwa kilka pieśni, które towarzyszyły uczestnikom rekolekcji z ojcem Jose Antonio Maniparambilem. Płytę nazwaliśmy "Wyciągam do Ciebie ręce" zespół Gennesaret i goście. Udział naszych młodych przyjaciół jest bezcenny. Nagranie całkowicie LIVE!

Chcieliśmy bardzo podziękować przede wszystkim naszemu Ojcu duchowemu - księdzu Krzysztofowi Herbutowi za nieustanną opiekę duchową i okazane nam zaufanie. Wyjątkowej skrzypaczce o wdzięcznym pseudonimie artystycznym - Agape - Agnieszce Piaszczyk. Tomkowi Kulakowi, Gosi Kaczmarskiej i Dobromile Hadzie za ich anielskie głosy, którymi zechcieli się z nami podzielić. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i uwielbianie Boga w tych szczególnych dniach.