Zaufaj

"Zaufaj" - taki tytuł otrzymała ta pamiątkowa płyta z rekolekcji - cz. 1 (choć roboczy tytuł brzmiał "Strzlić misiaka" i bardzo nam się podobał).

Przeżyliśmy jako zespół kolejne piękne rekolekcje i dziękujemy dobremu Bogu za ten czas. dziękujemy jako zespół ks. Krzysztofowi Herbutowi za to,... że jesteśmy. To Ty nas uczysz jak wielbić Boga tym co kochamy, więc będziemy grać i śpiewać a może i tyańczyć Bogu na chwałę razem z Tobą drogi księże, całą wieczność. Dobrze, że jesteś.

Dziękujemy naszym wspaniałym gościom:

Agnieszce "AgaPe" za piękne skrzypce i radość, którą nam daje.

Gosi za śpiew od serca i uśmiech dla każdego z nas.

Tomkowi za rewelacyjny śpiew i piękną gitarkę. (Wpasowałeś się w nasz śpiew jak nikt - oczywiście poza księdzem Rafałem)

Adzie, Mariuszowi, Piotrkowi i Marcinowi za pomoc techniczną, obecność i nieocenioną pomoc dla zespołu.

Księdzu Rafałowi Masztalerzowi - bez księdza ta płyta nie byłaby taka fajna jaką jest. Dobry Bóg dał księdzu głos anioła i nie raz odlecieliśmy wszyscy podczas śpiewu i modlitwy uwielbienia. Po ludzku dziękujemy z serca za każdą muzyczną chwilę spędzoną razem.

Księdzu Księdzu Adamowi Woźniakowi - jesteś naszą bratnią duszą i dziękujemy za wspólny śpiew i modlitwę za nas.

I jeszcze podziękowania, którym może nie być końca - Remkowi - za nagłośnienie i cierpliwą pracę przy miksowaniu i obróbce tego materiału. Zostałeś "Ojcem Chrzestnym" tej płyty. Dziękujemy tez żonie Remka - Marcie za anielską cierpliwość do niego.

Projekt graficzny okładki na płytę był dla nas zagadką, która porzerasta każdego z nas. ... i pojawiła się Kasia Olechowska... spadła nam z nieba, wykonała piękną okładkę i była dla nas bardzo cierpliwa za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

I wszystkim za wszystko!